Producenci
Trust Słuchawki gamingowe GXT415W Zirox białe
Opis
Słuchawki gamingowe GXT415W Zirox
- Wygodna i lekka konstrukcja z miękkimi poduszkami okrywającymi uszy gwarantuje wygodę przez długie godziny gry
- Potężne przetworniki o średnicy 50 mm wciągną każdego do świata gry
- Regulowany pałąk dla stabilnego mocowania niezależnie od wielkości głowy
- Mikrofon na ruchomym pałąku pozwala komunikować się w czasie gry
- Łatwo dostępna regulacja głośności i wyciszenia na muszli pozwala słyszeć i być słyszanym w odpowiednich momentach
- Dzięki kompatybilności z wieloma platformami słuchawek można używać z komputerem, laptopem, urządzeniem mobilnym* i konsolą
*Wymagane złącze audio 3,5 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 90 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 244 g |