Producenci
Trust Słuchawki gamingowe GXT450 Blizz RGB 7.1 Surround
Opis
Słuchawki gamingowe GXT450 Blizz RGB 7.1 Surround
Wygodne gamingowe słuchawki wokółuszne z kolorowym podświetleniem i dźwiękiem przestrzennym 7.1.
Cechy główne produktu:
- Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 zapewnia realistyczne doznania dźwiękowe
- Mocne aktywne głośniki o średnicy 40 mm
- Kolorowe efekty świetlne na obu nausznikach
- Pilot na przewodzie z możliwością sterowania głośnością/podświetleniem i przyciskami wyciszania
- Elastyczny pałąk mikrofonu z kontrolką diodową wyciszenia
- Duże i wygodne poduszki
- Obrotowe muszle i regulowany pałąk
- Kabel w oplocie o długości 2 m ze złączem USB
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Czułość | 120 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 326 g |