Producenci
Trust Słuchawki nauszne przewodowe RYDO USB czarne
Opis
Słuchawki nauszne przewodowe RYDO USB czarne
- Kompaktowy rozmiar zapewnia subtelny wygląd podczas wideorozmów
- Wygodna konstrukcja z miękkimi nausznikami ze sztucznej skóry
- Regulowany pałąk, pozwala każdemu z łatwością nosić ten zestaw słuchawkowy
- Wyraźna cyfrowa jakość mowy i dźwięku przez USB
- Regulowany mikrofon, który można umieścić w wielu pozycjach
- Kabel o długości 1,8 m zapewnia dużą swobodę ruchów podczas rozmów
- Dostosuj głośność i wycisz/wyłącz wyciszenie mikrofonu za pomocą wbudowanych elementów sterujących
- Nadaje się do wszystkich aplikacji do czatu (wideo), w tym Teams, Skype i Zoom
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 146 g |
| Video |