Producenci
Trust Słuchawki przewodowe OZO USB czarne
Opis
Słuchawki przewodowe OZO USB czarne
Wygodny nauszny zestaw słuchawkowy do komputera PC z dużymi, miękkimi nakładkami i regulowanym pałąkiem na głowę.
- Wygodne nauszniki; miękkie poduszki zapewniają komfort nawet podczas długich rozmów
- Duże 40-milimetrowe przetworniki zapewniają czysty dźwięk
- Regulowany pałąk, pozwala każdemu z łatwością nosić ten zestaw słuchawkowy
- Łatwy w użyciu przez USB; nie ma potrzeby odłączania głośników
- Elastyczny mikrofon zapewnia wyraźną mowę; świetne do czatu głosowego
- Wbudowane sterowanie umożliwia regulację głośności
- Kabel o długości 2 m zapewnia dużą swobodę ruchów podczas rozmów
- Nadaje się do wszystkich aplikacji do czatu (wideo), w tym Teams, Skype i Zoom
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 214 g |