Producenci
Trust Soundbar GXT 618 Asto
Opis
GXT 618 Asto Soundbar
Elegancki poziomy głośnik dla graczy zaprojektowany tak, aby doskonale mieścić się pod każdym monitorem i telewizorem
Cechy główne produktu:
- Moc szczytowa 12 W (moc RMS: 6 W)
- Bogaty dźwięk stereo z kompaktowego głośnika mieszczącego się pod każdym monitorem i telewizorem
- Duży i podświetlany przycisk głośności
- Złącza słuchawek i mikrofonu umieszczone w wygodnym miejscu na przednim panelu
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc subwoofera | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | - Soundbar |
| Kolor | Czarny |
| Unboxing |