Producenci
Trust Soundbar GXT 619 RGB Thorne biały
Opis
Trust Gaming GXT 619W Thorne Listwa dźwiękowa z kolorowym podświetleniem - Biały
Listwa dźwiękowa stereo o niewielkich rozmiarach z kolorowym podświetleniem.
- Regulowane kolorowe podświetlenie - 6 trybów
- Niewielkie rozmiary - z łatwością zmieści się przed monitorem czy telewizorem
- Duże, podświetlone pokrętło głośności w zasięgu ręki nawet podczas gry
- Dźwięk stereo 2.0 ożywia grę
- Moc szczytowa 12 W pozwoli w pełni cieszyć się grą i czystym dźwiękiem
- Łatwe podłączenie: dźwięk przez kabel AUX i zasilanie przez kabel USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu: 140 cm |