Producenci
Trust Soundbar GXT 620 Axon RGB Illum inated
Opis
GXT 620 AXON
- Gamingowy soundbar RGB z oświetleniem tęczowej fali i łatwo dostępnym regulatorem głośności
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 590 g |
| Pozostałe parametry |
|