Producenci
Trust Soundbar bluetooth Arys
Opis
Panel dźwiękowy do komputera
Panel dźwiękowy o eleganckim wyglądzie i mocy 12 W (moc RMS: 6 W)
Cechy główne produktu:
- Moc szczytowa: 12 W (moc RMS: 6 W)
- Kompaktowa, pozioma konstrukcja - mieści się pod każdym monitorem komputerowym
- Duże, podświetlone i łatwo dostępne sterowanie głośnością z przodu obudowy
- Metalowa siatka zapewniająca dodatkową ochronę
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc subwoofera | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 420 x 64 x 75 mm |
| Waga | 588 g |