Producenci
Trust Subwoofer Speaker Set Avora 2.1
Opis
Zestaw głośników 2.1 zasilanych ze złącza USB z drewnianym subwooferem do komputera i laptopa
- Moc szczytowa 18 W (moc RMS: 9 W)
- Niewielkie wymiary
- Subwoofer posiada regulację głośności i niskich tonów na panelu bocznym
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
Dane techniczne
| Rodzaj | Zestawy |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 18 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | - 2 głośniki satelitarne z dołączonymi przewodami |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 235x220x150 mm |