Producenci
Trust Torba na laptopa 16 cali Lisboa zielona
Opis
Torba na laptopa 16 cali Lisboa zielona
- Przestronne i wyściełane wnętrze z miękką wkładką zapewnia ochronę laptopów o przekątnej do 16"
- Dbaj o zrównoważony rozwój: materiał torby wykonano z 8 butelek PET oddanych do recyklingu
- Absorbująca wstrząsy i wytrzymała, dzięki czemu pozwala bezpiecznie przenosić rzeczy
- Wykonanie z otworem u góry pozwala łatwo dostać się do laptopa i dokumentów
- Dodatkowa przednia kieszeń z suwakiem ułatwia przenoszenie dodatkowych akcesoriów, takich jak telefony, ładowarki i tablety
- Możesz nosić torbę w dowolny sposób: za uchwyt, na ramieniu dzięki zdejmowanemu paskowi lub jak plecak na dwóch paskach
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 305 x 60 x 400 mm |
| Waga | 0.512 kg |
| Kolor | Zielony |
| Pasuje do | Notebooki o maksymalnych wymiarach: 265 x 26,5 x 265 mm |