Producenci
Trust Torba na laptopa Atlanta 15.6 ECO
Opis
Torba na laptopa Atlanta 15.6 ECO
Wygodna, ekologiczna torba na laptopa, wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu; do laptopów do 15,6 cala.
- Przenoś laptopa bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś
- Ekologiczny projekt; ta torba jest wykonana z przetworzonych butelek PET
- Duża, wyściełana komora na laptopy o przekątnej ekranu do 15,6 cala
- Dodatkowe przegródki zapewniają miejsce na akcesoria i rzeczy osobiste
- Metalowe zamki błyskawiczne i zapięcia na rzepy zapewniają bezpieczeństwo urządzeń
- Zawiera wygodny, regulowany pasek na ramię
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 390 x 320 x 60 mm |
| Waga | 475 g |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6" |
| Video |