Producenci
Trust Tytan 2.0 Zestaw głośników - czarny
Opis
Tytan 2.0 Zestaw głośników - czarny
- Łatwy dostęp do regulacji głośności i basu z przodu
- Połączenie słuchawek
- Połączenie wtykowe dla tabletu, telefonu lub odtwarzacza mp3
- Stylowy głośnik o mocy 36W (18 W RMS)
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 36 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | - Głośniki |
| Kolor | Czarny |
| Unboxing |