Producenci
Trust Uchwyt do monitora MARA GXT1120
Opis
Uchwyt do monitora MARA GXT1120
Podwójne ramię monitora zapewniające maksymalną elastyczność oglądania i wygodną grę.
- Uchwyt na dwa monitory do mocowania dwóch ekranów do 32
- Kompatybilny z otworami montażowymi VESA 75x75mm i 100x100mm
- Maksymalna regulacja: pochylenie, obrót, wysokość, przód/tył, orientacja pionowa/pozioma
- Poprawiona ergonomia z lepszą postawą, aby zapobiec zmęczeniu szyi
- Stworzony do wielozadaniowości; gra podczas obsługi czatu/Twitcha/przeglądarki
- Zarządzanie kablami do prowadzenia kabli poza zasięgiem wzroku
- Oszczędza miejsce i zaciski na krawędzi biurka
- Solidna i solidna konstrukcja bezpiecznie utrzymuje do 16 kg masy całkowitej
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 16 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 510 x 860 x 115 mm |
| Waga | 2.765 kg |