Producenci
Trust Zasilacz awaryjny UPS Maxxon Powerstrip 800VA
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 800 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Compact |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 93 x 202 x 293 mm |
| Waga | 4.4 kg |