Producenci
Trust Zasilacz awaryjny UPS Paxxon 1000VA
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 0.5 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przegrzaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 182 x 130 x 320 mm |
| Waga | 7.8 kg |