Producenci
Trust Zasilacz awaryjny UPS Paxxon 1500VA 4 Out lets
Opis
Zasilacz UPS o mocy 1500 VA
Niezawodny UPS z akumulatorem zapasowym o mocy 1500 VA i 4 gniazdami ściennymi, odpowiedni do zasilania i ochrony urządzeń elektronicznych.
W bezpiecznych rękach
Możesz być spokojny, wiedząc, że Trust Paxxon 1500VA czuwa nad Twoimi urządzeniami. Niezawodny UPS jest idealnym dodatkowym źródłem zasilania dla Twojej elektroniki, utrzymując ją tymczasowo w działaniu podczas przerw w dostawie prądu i chroniąc ją przed uszkodzeniami spowodowanymi przepięciami.
Chroni Twoje urządzenia
Dzięki 4 standardowym gniazdkom ściennym Paxxon jest wyposażony w ochronę dowolnego urządzenia lub urządzenia peryferyjnego podłączonego do niego: komputera, telewizora, konsoli do gier, automatyki domowej lub systemu alarmowego, routera lub modemu lub innych urządzeń zasilanych ze ściany. Możesz podłączyć urządzenia o maksymalnej łącznej mocy 900 W lub 1500 VA.
Bezpieczne zamknięcie
Podczas awarii zasilania duża bateria UPS-a hojnie pokrywa zapotrzebowanie na energię komputera stacjonarnego klasy podstawowej. Dzięki 7 minutom pracy, aby zapisać pracę i bezpiecznie wyłączyć system, jakość plików i sprzętu jest gwarantowana.
Stabilne wyjście
Dzięki funkcji AVR UPS utrzyma stabilne napięcie wyjściowe. W przypadku skoków napięcia lub pików Twój sprzęt jest w bezpiecznych rękach. Tak bezpieczny, że oferujemy rozszerzoną gwarancję do 20 000 na podłączony sprzęt.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 80 s |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 320 x 130 x 182 mm |
| Waga | 10 kg |