Producenci
Trust Zestaw GXT 790 3-in-1 Gaming - słuchawki, mysz, podkładka czarny
Opis
Zestaw 3-in-1 dla graczy z lekkimi słuchawkami, podświetlaną myszą oraz podkładką pod mysz.
- Graj stylowo, wygodnie i precyzyjnie dzięki znakomitemu zestawowi akcesoriów.
- Wygodny, lekki zestaw słuchawkowy z miękkimi nakładkami na uszy, dzięki któremu możesz grać godzinami.
- Mocne 50-milimetrowe przetworniki zapewniające wciągające doświadczenia gamingowe.
- Regulowany pałąk dla stabilnego mocowania niezależnie od wielkości głowy.
- Mikrofon na ruchomym pałąku pozwala komunikować się w czasie gry.
- Mysz z wielokolorowym podświetleniem LED z 3 ustawieniami, aby Twój sprzęt gier był jeszcze fajniejszy.
- Przycisk regulacji DPI (200-6400 DPI) pozwala dopasować styl rozgrywki do danej gry.
- Dołączone oprogramowanie pozwala zaprogramować 6 przycisków tak, by pasowały do Twojego stylu grania.
- Podkładka z optymalną teksturą powierzchni zapewnia właściwą precyzję i płynność sterowania.
Dane techniczne
| Separator | Podkładka pod mysz |
| Separator | Słuchawki |
| Separator | Mysz |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Dźwięk | Stereo |
| Wymiary | 208 x 245 mm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Sensor | Optyczny |
| Kolor | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |