Producenci
Trust Zestaw gamingowy Ziva 4-in-1
Opis
Zestaw gamingowy Ziva 4-in-1
Kompletny zestaw dla graczy składający się z podświetlanej klawiatury, myszy, podkładki pod mysz i słuchawek z
mikrofonem pozwala od razu zacząć zabawę.
- Pełnowymiarowa klawiatura gamingowa z wielokolorowym podświetleniem LED
- Wytrzymała konstrukcja odporna na zalanie ze specjalnym trybem gry wyłączającym klawisz Windows
- Podświetlana mysz gamingowa o regulowanej prędkości (1000/1600/2200/3000 DPI)
- Warstwa gumy zapewnia pewny uchwyt
- Podkładka gamingowa pod mysz o dużej powierzchni 220 × 300 mm
- Tekstura podkładki współpracuje ze wszystkimi ustawieniami czułości i czujnikami
Dane techniczne
| Separator | Słuchawki |
| Separator | Myszka |
| Separator | Podkładka pod myszkę |
| Separator | Klawiatura |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | Ziva 4-in-1 Gaming Bundle |
| Model | Ziva 4-in-1 Gaming Bundle |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Dźwięk | Stereo |
| Wymiary | 220 x 300 mm |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Kolor | Czarny |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (min.) | 3000 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |