Producenci
Trust Zestaw głośników 2.1 z subwooferem Gaming GXT 38
Opis
Zestaw głośników 2,1 z głośnikiem niskotonowym w drewnianej obudowie o całkowitej mocy muzycznej 60 W (120 W moc szczytowa)
- Wysoka jakość dźwięku i głębokie basy
- Wygodne przewodowe sterowanie głośnością słuchawek i odtwarzacza iPod/mp3
- Regulacja głośności i basów umieszczona z boku głośnika
- 4 w 1: zgodność z PC, Wii, Sony PlayStation 3 i Xbox 360
- Inteligentny system zarządzania zasilaniem: przejście w tryb oczekiwania w przypadku nieużywania
Dane techniczne
| Rodzaj | Zestawy |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 120 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 347x429x290 mm |