Producenci
Trust Zestaw głośników YURI 2.1
Opis
Zestaw głośników 2.1 z dynamicznym basem i mocnym dźwiękiem YURI 2.1
- Mocne głośniki 2.1 o mocy szczytowej 120 W (60 W mocy RMS)
- Współpracują z komputerami, laptopami, smartfonami i tabletami
- Drewniany głośnik niskotonowy z mocnym przetwornikiem basowym 5,25"
- Łatwo dostępne przewodowe sterowanie głośnością ze złączami słuchawkowym i line-in
- Dodatkowe sterowanie głośnością i basem na subwooferze
- Inteligentne zarządzanie zasilaniem przejście w tryb oczekiwania
Dane techniczne
| Rodzaj | Zestawy |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 120 W |
| Moc subwoofera | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 240 x 180 x 240 mm |
| Waga | 3.72 kg |