Producenci
Trust Zestaw głośników podświetlanych GXT 609 ZOXA RGB
Opis
Stylowy dodatek
Dzięki eleganckiemu wzornictwu i subtelnemu oświetleniu RGB Trust GXT 609 Zoxa jest stylowym dodatkiem do każdego biurka. Co więcej, ten zestaw głośników stereo jest łatwy w użyciu i nie wymaga nawet wtyczki do gniazdka. Włączają się automatycznie po włączeniu komputera.
Estetyka gracza
Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wzornictwu Trust Zoxa będzie równie dobrze pasował do domowego biura, jak do pokoju gier. Ale jesteś graczem, więc musisz się tym pochwalić. Zoxa posiada subtelne podświetlenie RGB z 6 różnymi trybami. Tak, ma minimalistyczny design; zupełnie jak wilk w owczej skórze.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 180 x 83 x 100 mm |
| Waga | 750 g |