Producenci
UBIQUITI AC Wave 2 AP 4x4 MU-MIMO UAP-AC-SHD
Opis
AC Wave 2 AP 4x4 MU-MIMO UAP-AC-SHD
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac-wave2 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | UniFi Switch (PoE) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 830 g |
| Wymiary | 220 x 220 x 48.1 mm |
| Pozostałe parametry |
Anteny
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |