UBIQUITI Adapter PoE 24 VDC 0.5A POE-24-12W-G
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
65.40
Opis
POE-24-12W-G
Adaptery PoE zasilają produkty Ubiquiti , które obsługują pasywne PoE.
Wygodny montaż na ścianie
Modele 24 V, 0,5 A, POE-24-12W i POE-24-12W-G można montować na ścianie za pomocą opcjonalnych wsporników do montażu na ścianie.
Bezproblemowa kompatybilność airGateway
Modele 15 V, 0,8 A i 24 V, 0,5 A, POE-15-12W, POE-24-12W i POE-24-12W-G współpracują z airGateway w celu połączenia mostków airMAX z Wi-Fi u klientów.
Dane techniczne
Rodzaj Adapter
Rodzaj Rozdzielacz
Zastosowanie Sieciowy (LAN)
Złącza #1 IEC C6
Złącza #2 RJ45 Żeńska x2
Kolor Czarny
Wymiary
87 x 44 x 29 mm