Producenci
UBIQUITI CPE LiteBeam 5 AC LBE-5AC-Gen2
Opis
CPE LiteBeam 5 AC LBE-5AC-Gen2
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 23 dBi |
| Zasilanie | 24V, 0.3A Gigabit PoE Adapter (w zestawie) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 980 g |
| Wymiary | 358 x 271.95 x 272.5 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |