Producenci
UBIQUITI Cloud Key G2 Controller UCK-G2
Opis
Cloud Key G2 Controller UCK-G2
Dane techniczne
| Standardy | 802.3af |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Zasilanie | Maksymalny pobór mocy 5W |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 27.10 x 46.80 x 119.75 mm |
| Waga | 172 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |