Producenci
UBIQUITI Dream Machine Special Edition UDM-SE
Opis
Umożliwia kontrolę sieci, kamer, telefonów i dostępu do drzwi, jednocześnie służąc jako brama do sieci.
- Zintegrowany 8-portowy przełącznik PoE
- 128 GB zintegrowanej pamięci masowej
- Porty LAN: (8) GbE RJ45, (1) 10G SFP+
- Porty WAN: (1) 2,5GbE RJ45, (1) 10G SFP+
- Zarządzanie zagrożeniami i identyfikacja ruchu/klienta
- (1) Kieszeń na dysk twardy 3,5 cala do przechowywania nagrań UniFi Protect
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 1 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 6 |
| Liczba portów PoE+ | 2 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 3.5 Gb/s |
| Bezpieczeństwo | ESD/EMP protection Air: 15 kV, contact: 8 kV |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 240 W |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 442.4 x 43.7 x 285.6 mm |
| Waga | 4.95 kg |