Producenci
UBIQUITI Kamera IP UVC-G3-BULLET
Opis
Kamera wideo UniFi G3 Bullet
Kamera wideo UniFi G3 Bullet ma wyraźną rozdzielczość wideo 1080p. Konstrukcja przegubu kulowego zapewnia elastyczną regulację w 3 osiach i może być montowana wewnątrz lub na zewnątrz. Kamera ma diody podczerwieni z automatycznym filtrem podczerwieni do monitorowania w dzień iw nocy. Obsługuje pasywne PoE 802.3af lub 24V. Dostępne w jednym opakowaniu lub 3-opakowaniu.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Obiektyw | EFL 3.6 mm, f/1.8 |
| Kąt widzenia pionowy | 42 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 72 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Zasilanie | 802.3af PoE Switch |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 75 x 75 x 140 mm |
| Waga | 300 g |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |