Producenci
UBIQUITI Kamera IP UVC-G3-FLEX-3 sztuki
Opis
G3, Flex 3-Pack
Rozszerz swój system nadzoru wideo UniFi o wszechstronną kamerę G3-FLEX.
Dane techniczne
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/3" 2-Megapixel HDR Sensor |
| Obiektyw | EFL 3.4 mm, /1.2 |
| Kąt widzenia pionowy | 47 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 87 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Tryb nocny | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 107.5 x 48 mm |
| Waga | 170 g |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |