Producenci
UBIQUITI Kamera IP UVC-G3-FLEX
Opis
Wewnętrzna / zewnętrzna kamera PoE G3 Flex
Niezrównana wszechstronność. Nieograniczona skalowalność.
Dane techniczne
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/3" 2-Megapixel HDR Sensor |
| Obiektyw |
|
| Mikrofon | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Zasilanie | Zasilanie 802.3af PoE |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 107.5 x 48 mm |
| Waga | 170 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |