Producenci
UBIQUITI Kamera IP UVC-G5-PTZ
Opis
G5 PTZ
Kompaktowa kamera przystosowana do pracy w każdych warunkach pogodowych, z możliwością sterowania obrotem, pochyleniem i zoomem o bardzo niskim opóźnieniu oraz wszechstronnymi opcjami montażu.
- Rozdzielczość wideo 2K (4MP)
- 2-krotny zoom optyczny
- Widzenie nocne w podczerwieni do 20 m (65 stóp)
- Wykrywanie zdarzeń za pomocą sztucznej inteligencji i automatyczne śledzenie osób
- Nagrywanie dźwięku za pomocą zintegrowanego mikrofonu
- Zintegrowany reflektor LED do kolorowego widzenia w nocy
- Podłączanie i zasilanie za pomocą PoE+
- Odporność na warunki atmosferyczne (na zewnątrz)
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 2688 x 1512 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 5MP 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw | F 3.42-6.85 mm; f/1.85-f/2.4
Kąt widzenia:
|
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Zasięg trybu nocnego | 20 m |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK04 |
| Zasilanie | PoE+ |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 650 g |
| Certyfikaty |
|