Producenci
UBIQUITI Kamera IP UVC-G5-Pro 4K Ultra HD 30fps, IP65, 1x RJ45 100Mb/s PoE, 3x zoom optyczny
Opis
- Rozdzielczość wideo 4K (8MP)
- 3-krotny zoom optyczny
- 25 m (82 stopy) widzenie nocne w podczerwieni
- Wykrywanie zdarzeń AI
- Wbudowane diody podczerwieni i automatyczny filtr odcinający podczerwień
- Nagrywaj dźwięk za pomocą zintegrowanego mikrofonu
- Podłącz i zasilaj za pomocą PoE
- Odporny na warunki atmosferyczne (na zewnątrz)
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2" 8MP |
| Obiektyw | F 4.1-12.3 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 60 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 109 ° |
| Kąt widzenia przekątna | 127 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Zasilanie | 37-57 V DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 86 x 86 x 154.3 mm |
| Waga | 650 g |
| Certyfikaty |
|