Producenci
UBIQUITI Kamera bezpieczeństwa UniFi G5 Flex IP Wewnętrzna /Zewnętrzna UVC-G5-Flex
Opis
Ubiquiti G5 Flex to kamera bezpieczeństwa IP, przeznaczona do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Wykorzystuje łączność przewodową. Można ją zamontować na suficie, ścianie lub biurku. Ma biały kolor i układ douszny. Kąt widzenia obiektywu w poziomie wynosi 102.4°, a w pionie 54.9°. Soczewka oferuje kąt widzenia przekątnej 120.6°. Przetwornik obrazu to CMOS. Kamera ma zdolność widzenia nocnego na odległość 6 m, wykorzystując diody LED podczerwieni.
Dane techniczne
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1512 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 102 ° |
| Kąt widzenia przekątna | 120 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Zasięg trybu nocnego | 6 m |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IPx4 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK04 |
| Zasilanie | 37-57V DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 48 x 48 x 107.5 mm |
| Waga | 170 g |
| Certyfikaty | FCC, IC, CE |