Producenci
UBIQUITI Kamera przewodowa UVC-G5-Turret-Ultra
Opis
Ultra-kompaktowa, odporna na warunki atmosferyczne kamera PoE w rozdzielczości 2K HD z dalekosiężnym widzeniem nocnym.
- Rozdzielczość wideo 2K (4MP)
- Ultraszeroki kąt widzenia (102,4°)
- 30 m widzenie nocne w podczerwieni
- Wykrywanie zdarzeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
- Nagrywanie dźwięku za pomocą wbudowanego mikrofonu
- Łączność i zasilanie przez PoE
- Odporna na warunki atmosferyczne (przeznaczona do użytku na zewnątrz)
Dane techniczne
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1512 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.4" CMOS |
| Kąt widzenia pionowy | 102 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 54 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | 3757 V DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 20 x 20 x 70.6 mm |
| Waga | 330 g |