Producenci
UBIQUITI Most Sieciowy XG 6000Mbit/s UBB-XG
Opis
Bezprzewodowy most point-to-point 60 GHz z łączem nadrzędnym 10G SFP+ zapewniającym maksymalną wydajność.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10Gbit SFP/SFP+ |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Bezpieczeństwo | WPA2 AES (Always On) |
| Zasilanie | 48V DC +/- 10% |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -40 do 55°C |
| Certyfikaty | FCC, IC, CE |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2.9 kg |
| Wymiary | 191.8 x 191.8 x 59 mm |