UBIQUITI PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W-G
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
78.00
Opis
PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W-G
Dane techniczne
Porty we/wy 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE
Porty we/wy 1 x 10/100/1000 Mbit/s
Napięcie wyjściowe 48 V
Prąd wyjściowy (maks.) 0.5 A
Moc wyjściowa 24 W
Zakres napięcia wejściowego 85~264 VAC 47~63 Hz
Wysokość 96 mm
Szerokość 62 mm
Głębokość 35 mm