Producenci
UBIQUITI PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W-G
Opis
PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W-G
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napięcie wyjściowe | 48 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 0.5 A |
| Moc wyjściowa | 24 W |
| Zakres napięcia wejściowego | 85~264 VAC 47~63 Hz |
| Wysokość | 96 mm |
| Szerokość | 62 mm |
| Głębokość | 35 mm |
| Waga | 166 g |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |