UBIQUITI PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
65.40
Opis
PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W
Dane techniczne
Porty we/wy 1 x 10/100 Mbit/s PoE
Porty we/wy 1 x 10/100 Mbit/s
Napięcie wyjściowe 48 V
Prąd wyjściowy (maks.) 0.5 A
Moc wyjściowa 24 W
Zakres napięcia wejściowego 85~264 VAC 47~63 Hz
Wysokość 88 mm
Szerokość 57 mm
Głębokość 33 mm