Producenci
UBIQUITI PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W
Opis
PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Napięcie wyjściowe | 48 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 0.5 A |
| Moc wyjściowa | 24 W |
| Zakres napięcia wejściowego | 85~264 VAC 47~63 Hz |
| Wysokość | 88 mm |
| Szerokość | 57 mm |
| Głębokość | 33 mm |
| Waga | 135.5 g |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |