Producenci
UBIQUITI PowerBeam 5AC PBE-5AC-GEN2
Opis
Wysokowydajny most airMAX ac
Wyposażony w reflektor antenowy z zastrzeżoną technologią airMAX ac, PowerBeam AC jest idealny do zastosowań CPE wymagających maksymalnej wydajności.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Zysk anteny | 25 dBi |
| Zasilanie | 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (w zestawie) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2.22 kg |
| Wymiary | 420 x 420 x 230 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |