Producenci
UBIQUITI Przełącznik 12x2.5G 12x1G PoE USW-ENTERPRISE-24-POE
Opis
Enterprise 24 PoE
- 24-portowy przełącznik Layer 3 z wyjściem 2,5 GbE PoE+.
- (12) 2,5 GbE, (12) GbE; wszystkie porty PoE+
- (2) Porty 10G SFP+
- Całkowita dostępność PoE 400 W
- Gotowość do zasilania rezerwowego prądem stałym
- Przełączanie Layer 3
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 12 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 12 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 24 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 62 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 92.25 Mpps |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 550 W |
| Zasilanie |
Zakres napięcia Tryb PoE:
|
| Wymiary | 442.4 x 43.7 x 325 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty CE, FCC, IC |