Producenci
UBIQUITI Przełącznik 16x1GbE PoE USW-16-POE
Opis
USW-16-POE to konfigurowalny przełącznik Gigabit Layer 2 z szesnastoma portami Gigabit Ethernet, w tym ośmioma portami PoE + z automatycznym wykrywaniem 802.3at oraz dwoma portami SFP. Zapewnia łącza Gigabit PoE do urządzeń Ethernet RJ45 oraz opcje łącza Gigabit Fibre do sieci przedsiębiorstwa.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Przepustowość | 18 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 26.78 Mpps |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Zasilanie | Zasilacz AC/DC, wbudowany, 60W |
| Wymiary | 442.4 x 200 x 43.7 mm |
| Waga | 2.8 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |