Producenci
UBIQUITI Przełącznik 24x1G PoE USW-Pro-24-POE
Opis
Zbuduj i rozbuduj swoją sieć za pomocą UniFi Switch, będącego częścią systemu Ubiquiti Networks UniFi Enterprise. Przełącznik UniFi PRO 24 PoE to konfigurowalny przełącznik Gigabit Layer-3 z automatycznym wykrywaniem 16 802.3at PoE + i 8 802.3bt PoE ++. Oferuje 24 porty Ethernet RJ45 i 2 porty SFP +, zapewniając 10 gigabitowych łączy PoE do urządzeń i opcji łącza światłowodowego do sieci przedsiębiorstwa.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 16 |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Przepustowość | 88 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 65.472 Mpps |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Zasilanie | AC/DC, wbudowany, 450W |
| Wymiary | 442.4 x 285.4 x 43.7 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |