Producenci
UBIQUITI Przełącznik 24x1GbE 2xSFP PoE ES-24-250W
Opis
Zarządzalny przełącznik PoE + Gigabit z SFP
Dostępny z 24 lub 48 portami Gigabit RJ45, EdgeSwitch zapewnia solidną wydajność, obsługę PoE + i inteligentne przełączanie w rozwijających się sieciach.
W standardzie EdgeSwitch automatycznie wykrywa urządzenia zasilane 802.3af/at, dzięki czemu nowe urządzenia mogą być automatycznie zasilane przez PoE. Dla urządzeń zasilanych pasywnym PoE 24V, należy ręcznie włączyć 24V PoE przy użyciu interfejsu konfiguracyjnego EdgeSwitch dostępnego z poziomu przeglądarki WWW.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Port konsoli | Tak |
| Przepustowość | 52 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 38.69 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 30 W |
| Zasilanie | Zasilacz AC/DC, wewnętrzny, 250W DC |
| Wymiary | 485 x 43.7 x 285.4 mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |