Producenci
UBIQUITI Przełącznik 24x1GbE PoE USW-24-POE
Opis
UBIQUITI UniFi Przełącznik 24x1GbE PoE USW-24-POE
24-portowy przełącznik PoE 2-warstwowy z bezwentylatorowym systemem chłodzenia.
- (16) portów GbE, PoE+ RJ45
- (8) Porty GbE RJ45
- (2) porty 1G SFP
- Całkowita dostępność PoE 95 W
- Kolorowy ekran dotykowy LCM o przekątnej 1,3 cala z funkcją zarządzania przełącznikami AR
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 16 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Przepustowość | 52 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 38 Mpps |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Zasilanie | Zasilacz AC/DC, wewnętrzny, 120W |
| Wymiary | 424.4 x 200 x 43.7 mm |
| Waga | 3 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |