Producenci
UBIQUITI Przełącznik 48x1G PoE USW-Pro-48-POE
Opis
USW-Pro-48-POE
Zarządzalny przełącznik gigabitowy warstwy drugiej i trzeciej z automatycznym wykrywaniem PoE+ 802.3at i PoE++ 802.3bt.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 48 |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Prędkość przekazywania | 130.944 Mpps |
| Przepustowość | 176 GB/s |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | CLI - Command Line Interface, Przez przeglądarkę WWW |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 60 W |
| Zasilanie | Zasilacz AC/DC, wbudowany, 660W |
| Wymiary | 442.4 x 399.6 x 43.7 mm |
| Waga | 6.25 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |