Producenci
UBIQUITI Przełącznik 48x1GbE 2SFP i 2SFP+ ES-48-750W
Opis
Zarządzany przełącznik PoE + Gigabit z SFPA Dostępny z 24 lub 48 portami Gigabit RJ45, EdgeSwitch zapewnia solidną wydajność, wsparcie PoE + i inteligentne przełączanie dla rozwijających się sieci.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Przepustowość | 140 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 104.16 Mpps |
| Liczba grup VLAN | 4093 |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x |
| QoS |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Zasilanie | Zasilacz AC/DC, wewnętrzny, 750W DC |
| Wymiary | 485 x 43.7 x 374.6 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |