Producenci
UBIQUITI Przełącznik Switch 16xGbE 8xPoE USW-Lite-16-POE
Opis
Ubiquiti Switch 16xGbE 8xPoE USW-Lite-16-POE
Switch Lite 16 PoE (USW Lite 16 PoE) to w pełni zarządzany przełącznik z (16) portami GbE RJ45, w tym (8) portami 802.3at PoE+ oraz całkowitym zasilaniem PoE 45 W dla punktów dostępowych UniFi i innych urządzeń PoE. USW Lite 16 PoE oferuje również szeroki zestaw protokołów przełączania warstwy L2 i może być monitorowany lub konfigurowany z dowolnego miejsca za pomocą wydajnej, intuicyjnej aplikacji internetowej UniFi Network i aplikacji mobilnej.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 15 W |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 191.7 x 185 x 43.7 mm |
| Waga | 1.2 kg |