Producenci
UBIQUITI Przełącznik UniFi 8 PoE USW-Enterprise-8-PoE
Opis
Ośmioportowy przełącznik PoE warstwy 3.
- (8) porty 2,5 GbE, PoE+ RJ45
- (2) porty 10G SFP+
- Całkowita dostępność PoE 120 W
- Kolorowy ekran dotykowy LCM o przekątnej 1,3 cala z funkcją zarządzania przełącznikami AR
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 40 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 59.52 Mpps |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 150 W |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 200 x 248 x 44 mm |
| Waga | 2.4 kg |
| Pozostałe parametry | Ekran dotykowy o przekątnej 1,3 cala |