Producenci
UBIQUITI Przełącznik UniFi 8 PoE USW-PRO-8-POE, 6 portów 1 GbE PoE+, 2 porty 1 GbE PoE++, 2 porty 10G SFP+, 120W
Opis
USW-PRO-8-POE to przełącznik sieciowy, obsługujący warstwę 3, wyposażony w budżet PoE o mocy 120 W. Posiada dwa gniazda SFP+ o prędkości 10 Gb/s oraz wygodny mały ekran dotykowy. Urządzenie zapewnia przepustowość 1 Gb/s na ośmiu portach RJ45, z czego 6 portów obsługuje PoE+ (Power over Ethernet) o mocy 1 GbE, a 2 porty obsługują PoE++ o mocy również 1 GbE.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 6 |
| Liczba portów PoE++ | 2 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 28 Gb/s |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 30 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 200 x 248 x 44 mm |
| Waga | 2.1 kg |