Producenci
UBIQUITI Przełącznik UniFi Switch 24x1GbE 2xSFP USW-24
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 26 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 38.69 Mbit/s |
| Bufor pakietów | 52 GB |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 25 W |
| Zasilanie | AC Input: 100-240VAC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 442.4 x 200 x 43.7 mm |
| Waga | 2.7 kg |