Producenci
UBIQUITI Przełącznik UniFi Switch PoE 8-Port Ultra RJ-45 USW-Ultra
Opis
Ubiquiti USW-Ultra | PoE+, 42W, 8-portowy, layer 2
Ultra (USW-Ultra 42W) to kompaktowy, 8-portowy przełącznik GbE PoE warstwy 2, oferujący wszechstronne opcje montażu. Posiada 7 portów wyjściowych GbE PoE+ oraz 1 port wejściowy GbE PoE++. Zapewnia zasilanie PoE 42 W z wejściem PoE++ oraz 16 W PoE z wejściem PoE+. Wejście PoE jest obsługiwane do działania przełącznika, z wejściem PoE+/PoE++ lub zasilaniem AC wymaganym do wyjścia PoE.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 7 |
| Liczba portów PoE++ | 1 |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 8 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 11.904 Mpps |
| Bufor pamięci | 16 GB |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 9 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 203 x 76 x 33 mm |
| Waga | 320 g |
| Pozostałe parametry |
|