Producenci
UBIQUITI Przełącznik UniFi USW-PRO-MAX-48-POE
Opis
48-portowy przełącznik Layer 3 Etherlighting z wyjściem 2,5 GbE i PoE++.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 32 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 32 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów PoE++ | 16 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 224 Gb/s |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 100 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Zasilanie |
|
| Waga | 6.2 kg |
| Wymiary | 442.4 x 400 x 44 mm |